مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد

 

دیجیتال مارکتینگ با رویکرد شبکه های اجتماعی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ شامل موارد بسیار زیادی است. در این نوشته قصد داریم درباره خدمات دیجیتال مارکتینگ با رویکرد بازاریابی شبکه های اجتماعی صحبت کنیم. بازاریابی شبکه ‌های اجتماعی روشی جدید است که با گسترش شبکه های اجتماعی هر روز توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند.

با استفاده‌ی هوشمندانه از این روش، راه توسعه‌ی کسب و کار شما هموارتر خواهد ‌شد. اما حضور در بازاریابی شبکه ‌های اجتماعی آداب خاص خود را دارد، که اگر از این آداب و اصول پیروی نکنید نتیجه مطلوبی دریافت نخواهید کرد.

 

استفاده از شبکه های اجتماعی مناسب و پرطرفدار

از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در حال حاضر می توان به موارد زیر اشاره کنیم:
فیسبوک (Facebook)
یوتیوب (YouTube)
اینستاگرام (Instagram)
توئیتر (Twitter)
پینترست (Pinterest)
لینکدین (LinkedIn)
و پیام رسان تلگرام

هرکدام از این این شبکه های اجتماعی دارای ساز و کار منحصر به فردی است، که می بایست برای هر کدام به صورت مجزا و بنا به اهداف و نیازهایتان برنامه ریزی نمایید.

مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی

از مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها، کاهش هزینه های بازاریابی است. در شبکه های اجتماعی از بودجه های سنگین تبلیغاتی و برندینگ از طریق رسانه های جمعی و چاپی خبری نیست. بازاریابی محتوا به صورت حرفه ای از طریق شبکه های اجتماعی روشی است که بسیار قدرتمند تر از آنچه که فکر میکنید عمل میکند.

 

داشتن شبکه های اجتماعی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

امروزه هر فردی برای خود یک اکانت شخصی در شبکه های اجتماعی مختلف دارد و از طریق آن با دوستان خود شبکه ای قوی ایجاد کرده است. چه کسانی باید از این فرصت استفاده کنند؟

تجارت الکترونیک بین یک کسب و کار و مشتری: اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که خدمت و محصولی را ارائه می دهید، شبکه های اجتماعی یک بستر همیشه آماده برای شما هستند. کسانی که به خدمت و یا محصول شما نیاز دارند در شبکه های اجتماعی مختلف سرگردانند و این هنر شماست که چگونه در کوتاهترین زمان ممکن آن ها را متوجه نیازشان کنید و به سمت کسب و کار خویش سوق دهید.

تجارت الکترونیک بین دو کسب وکار: امروزه بسیاری از شرکت‌ها تنها به دلیل رفع نیازهای خود، از خدمات شرکت‌های دیگر استفاده می‌کنند و نه به این دلیل که فکر کنند خرید این محصول، تفاوتی در روند کسب‌و‌کارشان ایجاد می‌کند! آن‌ها با خریداری یک محصول مناسب می‌توانند تا مدت‌ها نیازهای خود را برطرف کنند.

بنابراین شما همیشه باید به این وجه از معرفی کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی توجه کنید و اگر آنرا از قلم بندازید قسمت مهمی از فروش خود را از دست خواهید داد.

 

استفاده از بازاریابی محتوایی در شبکه‌های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، بدون استفاده از بازاریابی محتوا به موفقیت نخواهند رسید. این دو موضوع به هم متصل بوده و برای موفقیت ضروری هستند. خیلی از اکانت های کسب و کار ایجاد شده در شبکه های اجتماعی مختلف از بازاریابی محتوایی استفاده نمی کنند. طبق تحقیقات انجام شده در حال حاضر ۹۱% از کسب و کار های کوچک و بزرگ موجود در جامعه دارای شبکه های اجتماعی مختلف هستند اما فقط ۳۶% از آنها از نتیجه مطلوب و دلخواه خود را از وجود این شبکه های اجتماعی میگیرند.

 

چرا افراد غیر متخصص برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی مضر هستند؟

بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها، برای شبکه‌های اجتماعی خود اقدام به استخدام افرادی می‌کنند که در حوزه‌ی کاریشان متخصص هستند و نه در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی!

تولید محتوای غیرحرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی در خیلی موارد یا باعث شکست در یک کسب و کاری که تا به آن روز رونق داشته می شود و یا باعث رکود و عدم رشد آن

 

یک مسئول شبکه‌های اجتماعی باید چه ویژگی مهمی داشته باشد؟

علاوه بر آگاهی کامل از عملکرد تمام شبکه های اجتماعی و شناخت مخاطبان، باید به خوبی بتواند مخاطبان را با صنعت شما درگیر کند.

چرا باید مدیریت و ایجاد شبکه های اجتماعی را به متخصصان دیجیتال مارکتینگ بسپاریم؟

متخصصان دیجیتال مارکتینگ به صورت شبانه روز با مخاطبان و بازار هدف در ارتباط هستند و به خوبی روند ها را پیش بینی می کنند. فعالیت های خود را به صورت پیوسته، مورد ارزیابی قرار می دهند و شرایط تبلیغات را در داخل و خارج کشور می سنجند، از جدیدترین تحولات و روندها سریعتر مطلع شده واطلاعات مربوط به اثربخشی تبلیغات را به کمک ارتباطات قوی و با صرف کمترین هزینه و زمان و با دقت بالایی استخراج می کنند.

 

از قافله عقب نمانید

با توجه به افزایش تصاعدی کاربران شبکه های اجتماعی و کارکردهای آن نمی توان از تأثیر این شبکه ها غافل ماند، پس اگر هنوز برای ایجاد آن اقدامی نکرده اید همین امروز شروع کنید. چگونه؟ می‌توانید خودتان با توجه به مطالب آموزشی موجود در فضای اینترنت قدم به قدم یک صفحه ایجاد کنید و با یک استراتژی محتوایی درست آن را جلو ببرید و یا می توانید از صفر تا صد ماجرا را به یک متخصص در آژانس های دیجیتال مارکتینگ بسپارید.

 

درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگردر خصوص شبکه های اجتماعی، و یا صفحه فعلی تان در هرکدام از این شبکه ها سوالی دارید می توانید آن را با من در میان بگذارید.

تلفن تماس: ۰۹۱۵۷۰۰۴۳۳۱

صفحه اینستاگرام مصطفی روشنی: instagram.com/mostafaroshanii

تلگرام مصطفی روشنی: t.me/mstroshani

 

[quote author=””]من مصطفی روشنی هستم، هدف من به عنوان متخصص تجارت الکترونیک این است تا کسب و کار شما را در فضای مجازی کمک کنم.[/quote]

 

 

چه کسانی نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ دارند؟

صاحبان کسب و کار
کسانی که می‌خواهند کسب و کار جدید ایجاد کنند
شرکت های خصوصی
برندهای تجاری
استارت آپ هایی که هنوز تیم دیجیتال مارکتینگ ندارند.
کسب و کارهایی که از شبکه های اجتماعی خود نتیجه نگرفته اند.

 

اینستاگرام برندگان زندگی

 

این خدمات به درد چه کسانی نمی خورد؟

افرادی که نمی خواهند پیشرفت کنند.
افرادی که اعتقادی به دیجیتال مارکتینگ ندارند.

پکیج تعرفه های خدمات دیجیتال مارکتینگ می خواهید؟

نتیجه ای که در کسب و کارهای متعدد گرفته ام این است که هیچ دو کسب و کاری با یکدیگر قابل مقایسه نیستند. بنا به موضوع، بودجه، مخاطبف خدمات و محصولات و… شما همه چیز سفارشی می شود. به همین منظور لطفا با ما تماس بگیرید. جلسه مشاوره اولیه با شما رایگان است و می توانید از آن استفاده کنید.

 

[spoiler title=”ما در حال حاضر خدمات دیجیتال مارکتینگ در حال اجرا داریم و تیمی نیز برای این کار تشکیل داده ایم. آیا شما مشاوره می دهید؟” open=”1″ style=”2″]بله! اگر تیم دیجیتال مارکتینگ دارید و می خواهید نظارت اجرایی با ما باشد نیز با من تماس بگیرید.[/spoiler]

 

[spoiler title=”آیا خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد تنها به کسب و کارهای مشهدی محدود می شود؟” open=”1″ style=”2″]خیر، به دلیل رشد چشمگیر دیجیتال مارکتینگ در مشهد، بسیاری از مشتریان ما کسب و کارهای این شهر هستند اما برای دریافت خدمات دیجیتال مارکتینگ محدود به شهر نیستیم. در حال حاضر ما مشتریانی از سراسر ایران داریم. شما نیز می توانید یکی از دوستان خوب ما باشید.[/spoiler]

 

[spoiler title=”خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد به چه صورت ارائه می شود؟” open=”1″ style=”2″]
در مرحله اول یک جلسه باهم برگزار میکنیم و تبادیل اطلاعات می پردازیم. پس از آن برنامه راهبردی تقدیم شما خواهد شد.[/spoiler]

 

اطلاعات تماس با ما:

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد جهت هماهنگی وقت لطفا یک پیام در تلگرام به ما بفرستید: ۰۹۱۵۷۰۰۴۳۳۱

صفحه اینستاگرام:http://instagram.com/mostafaroshanii/

کانال تلگرام مدیر من: https://t.me/modirme