کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال | آکادمی روشنی
کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال | آکادمی روشنی

 در کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان با استفاده از تحلیل حرفه ای ترین تحلیلگران و متخصصان این بازار راهنمای شما عزیزان است تا در این بازار جذاب بتوانید از طریق سیگنال ارز دیجیتال، به صورت روزانه کسب سود و درآمد دلاری داشته باشید.

آکادمی روشنی با تحلیل دقیق و بررسی بازار، سیگنال‌ هایی از ارزهای دیجیتال به شما خواهد داد. به بیان ساده، دقیقا به شما خواهد گفت کدام ارز دیجیتال را در چه زمان و چه قیمتی بخرید و بفروشید.

البته پیشنهاد می‌کنیم در کنار استفاده از کانال سیگنال فیوچرز، حتما روی آموزش خودتان نیز وقت کافی بگذارید تا خودتان چراغ راه بازار پرپیچ و خم ارز دیجیتال را روشن کنید. 

اگر ساکن مشهد هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال در مشهد می‌باشد اما اگر مشهد سکونت ندارید یا به هر دلیلی امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارید، می‌توانید دوره ویدیویی آموزش ارز دیجیتال آکادمی را تهیه کنید و در سریعترین زمان ممکن، بطور حرفه‌ای ترید کریپتو را شروع کنید.

کانال vip ارز دیجیتال رایگان

کانال vip رایگان سیگنال بازار کریپتوکارنسی سودآورترین و بهترین نوع سیگنال‌ دهی و تحلیل برای تمامی علاقه مندانی است که در این حوزه فعالیت میکنند. امروزه طرفداران و علاقه مندان بازار ارز دیجیتال بسیار زیاد شده است و تعداد زیادی از افراد به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد دانش و تجربه لازم برای خرید و فروش را ندارند و باید از دانش دیگران استفاده کنند.

این روزها گروه وکانال های تلگرامی بسیاری در این مورد راه اندازی شده است و آکادمی روشنی با دانش علمی و تجربه عملی ترید ارزهای دیجیتال سودآورترین کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال را برای شما عزیزان آماده کرده است.

آیدی کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال

Trade_Coach

ویژگی های کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال معتبر

ویژگی های کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان و معتبر شامل این موارد است:

 • بتوانید نقاط ورود و خروج یک معامله را به صورت دقیق مشاهده کنید.
 • تعیین نقاط حدضرر و حد سود مناسب
 • به روزرسانی سیگنال های ارائه شده قبلی در طول معامله
 • بدون اتلاف وقت به سیگنال های لحظه ای بازار دسترسی داشته باشید.
 • تکنیک های مدیریت معامله را به شما ارائه دهد.
 • سیگنال های مختلفی را در بازارهای گوناگون به شما ارائه دهد.
 • تیم سیگنال دهی کانال، تریدر باشند تا معاملات با ریسک به ریوارد مناسبی را ارائه دهند.
 • به راحتی عضو کانال شوید و عضویت خود را تمدید کنید.
 • همیشه یک تیم تحلیلی حرفه ای و قدرتمند همراه شما باشد.
 • ارزهای پر پتانسیل بازار در دسترس شما باشد.
 • همیشه از سایر معامله گران بازار یک قدم جلوتر باشد.
 • سود ماهیانه برحسب دلار کسب کنید.

انواع سیگنال ارز دیجیتال در کانال آکادمی روشنی

انواع سیگنال ارز دیجیتال در کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال شامل سیگنال معاملات اسپات، سیگنال معاملات فیوچرز، سیگنال های بلند مدت و میان مدت و سیگنال های نوسان گیری لحظه ای یا اسکالپ است که در زیر بیشتر با آن ها آشنا میشوید.

۱. سیگنال معاملات اسپات : یکی از انواع جذاب کانال سیگنال ارز دیجیتال

معاملات اسپات یکی از معروف ترین روش های معاملاتی ارزهای دیجیتال است در این روش شما فقط با افزایش قیمت رمزارز خریداری شده امکان کسب سود دارید.

سیگنال معاملات اسپات ارز دیجیتال تمام فراز و نشیب های قیمتی و ارزی را در اختیار ما قرار میدهد و به عنوان یک پیش بینی کننده قیمت و ارز ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سیگنال به صورت تکنیکال یا به روش های بسیار گوناگون فعالیت خود را انجام میدهد. در کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان آکادمی روشنی به صورت روزانه سیگنال معاملات اسپات برای خرید و فروش در صرافی های مختلف ارائه می شود.

۲. سیگنال فیوچرز؛ ارائه سیگنال های اهرم دار در کانال سیگنال ارز دیجیتال

معاملات فیوچرز یا همان معاملات اهرم دار یکی از شناخته ترین و پر مخاطب ترین معاملاتی است که باعث کسب درآمد دلاری در بازار ارز دیجیتال می‌شود. زیرا در زمان کم امکان کسب سود بالا با سرمایه کم وجود دارد.

سیگنال فیوچرز یک اصطلاح رایج در دنیای معاملات ارز دیجیتال است. سیگنال فیوچرز به پیش‌بینی قیمت آتی ارزهای دیجیتال بر اساس تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار اشاره دارد.

ویژگی های معاملات فیوچرز

معامله در فیوچرز دو ویژگی فوق العاده دارد:

۱. کسب سود از ریزش و یا رشد قیمت رمزارزها (معاملات Long و معاملات Short)

۲. به کارگیری اهرم معاملاتی و معامله با چندین برابر حجم سرمایه اولیه

این ویژگی فوق العاده باعث میشود در معاملات فیوچرز بتوانید با استفاده از سرمایه کم معاملات با حجم بالا انجام دهید. در کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال آکادمی روشنی به صورت روزانه سیگنال معاملات فیوچرز (لانگ و شورت با تعیین اهرم) برای ترید در صرافی های مختلف ارائه می شود.

تحلیلگران و کارشناسان معاملات ارز دیجیتال با بررسی روندها و الگوهای قیمتی، شاخص‌های تکنیکال و بنیادی، اخبار و سایر عوامل موثر بر بازار، سیگنال‌هایی را برای خرید، فروش یا نگه‌داری ارزهای دیجیتال صادر می‌کنند.

معمولا سیگنال‌های فیوچرز ارز دیجیتال از طریق کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال در اختیار عموم سرمایه‌گذاران و تریدرها قرار می‌گیرد. دنبال کردن سیگنال‌های فیوچرز می‌تواند به بهبود تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران در معاملات ارز دیجیتال کمک شایانی نماید. البته همواره باید ریسک معامله بر اساس سیگنال‌های دیگران را در نظر گرفت.

۳. سیگنال های بلند مدت و میان مدت

سیگنال های بلند مدت و میان مدت یکی از راه های مناسب برای کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال تشکیل سبد سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت است. سبدهای سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت از ریسک کمتری برخوردار هستند و برای افراد ریسک گریز و تکمیل سبد سرمایه گذاری مناسب اند.

در کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال آکادمی روشنی سیگنال های بلند مدت و میان مدت ارزهای دیجیتال و سبدهای پیشنهادی ارز دیجیتالی قرار داده میشود.

۴. سیگنال های نوسان گیری لحظه ای (اسکالپ)

سیگنال های اسکالپ یا نوسان گیری با هدف قرار دادن درصد سود کمتر و تعداد بیشتر معاملات انجام میگیرد اگر شما به صورت روزانه و فعال به سیستمی که با آن معامله میکنید با آن دسترسی دارید میتوانید از سیگنال های پر تعداد نوسان گیری روزانه ی کانال سیگنال VIP ارز دیجیتال آکادمی روشنی استفاده کنید. 

آیدی کانال سیگنال رایگان بازار ارز دیجیتال

Trade_Coach

بهترین کانال سیگنال VIP ارز دیجیتال

بهترین کانال سیگنال VIP ارز دیجیتال آکادمی روشنی به صورت روزانه و با توجه به روند و شرایط بازار بین ۲ تا ۵ سیگنال خرید یا فروش ارسال خواهد کرد. و همچنین در کنار ارسال سیگنال ها ، تحلیل های حرفه ای از ساختار بازار ، رمزارزها و موضوعات مهم ارسال خواهد کرد که میتواند بر روی رشد و یادگیری تحلیل شما عزیزان به شکل بی نظیری تاثیر گذار باشد.

در کانال سیگنال VIP ارز دیجیتال تلاش شده تا در کنار رشد سرمایه شما عزیزان تمام نکات آموزشی مهم و مورد نیاز از جمله موضوعات روانشناسی ، اقتصاد خرد و کلان ، مدیریت ریسک و سرمایه ، استراتژی های کاربردی، اخبار فاندامنتال مهم و کلی مبحث آموزشی و محتوای با کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد.

کانال سیگنال ارز دیجیتال مناسب چه کسانی است؟

کانال سیگنال فیوچرز رایگان مناسب افرادی است که:
 • به دلیل مشغله کاری فرصت چندانی برای بررسی و فعالیت در بازار ندارند.
 • افرادی که تصمیم دارند به صورت مستمر سرمایه خود را افزایش دهند.
 • می خواهند به گستره بیشتری از معاملات ارزهای دیجیتال دست پیدا کنند و سود خودشان را افزایش دهند.
 • افرادی که تصمیم دارند با تحلیل های حرفه ای در کنار یک استاد با تجربه رشد و پیشرفت کنند.
 • افرادی که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری کوتاه مدت ، میان مدت و بلندمدت هستند.
 • افرادی که در سرمایه گذاری های گذشته خود در ضرر هستند و به دنبال نقاط خروج مناسب از بازار هستند.

آنچه در کانال سیگنال ارز دیجیتال آکادمی روشنی ارائه نمی‌شود؟

در کانال سیگنال ارز دیجیتال آکادمی روشنی موارد زیر را ارائه نمیدهد که شامل:

۱. در کانال سیگنال ارز دیجیتال آکادمی روشنی، سیگنال پامپ و دامپ ارائه نمی‌شود

اخیرا و در برخی کانال های با محوریت سیگنال در تلگرام سیگنال های پامپ ارائه میشود. این کانال ها در یک روز و ساعت و دقیقه مشخص یک ارز دیجیتال بی ارزش را با وعده ی سود چند صد درصدی معرفی می‌کنند.

 روش این کانال ها به این صورت است که خودشان از قبل آن رمزارز بی ارزش را خریداری کرده اند و با معرفی آن در کانال شان باعث افزایش تقاضا و پامپ (رشد سریع قیمت) آن ارز دیجیتال میشوند. در این لحظه مدیران کانال شروع به فروش ارز دیجیتال بی ارزششان به اعضای کانال میکنند و قیمت دامپ (کاهش سریع قیمت) می‌شود و تمامی افراد کانال ضرر می‌کنند.

ما در کانال سیگنال رایگان فیوچرز و اسپات آکادمی روشنی چنین سیگنال هایی را که باعث ضرر افراد زیادی میشود ارائه نمی دهیم.

۲. سیگنال شت کوین ها

شت کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که مارکت کپ زیادی ندارند و پروژه آنها هم ارزش افزوده  بخصوصی را برای جامعه بلاک چینیی ارائه نمیکنند. افراد سود جو با وعده سودهای چند صد درصدی پیشنهاد خرید شت کوین ها را به دیگران میدهند اما باید بدانید همانطور که احتمال سود چند درصدی در این معاملات وجود دارد احتمال نابودی یک شبه ی سرمایه شما نیز وجود دارد.

ما در کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال آکادمی روشنی برای حفظ سرمایه شما به هیچ عنوان سیگنال شت کوین ها را ارائه نمی دهیم.

۳. معاملات هیجانی

معاملات هیجانی معاملاتی هستند که با ترس از دست دادن موقعیت های خوب و یا با اخبار و شایعات انجام میشود این معاملات اصول و مقررات مدیریت سرمایه را در خود ندارند ما در کانال سیگنال رایگان ارز دجیتال آکادمی روشنی با رعایت قوانین مدیریت سرمایه اول به فکر حفظ سرمایه و بعد به دنبال رشد آن هستیم از این رو تمام سیگنال های ارائه شده در کانال با رعایت نسبت ریسک به ریوارد و اصول معامله گری حرفه ای می باشند.

قوانین و مقرارت عضویت در کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان

قوانین و مقررات قبل از ورود عضویت در کانال سیگنال فیوچرز رایگان ارز دیجیتال:

۱. تمامی سیگنال ‌ها در کانال Private تلگرام ارسال می‌شود.
۲. بر اساس استراتژی تیم خود سیگنال long یا short می دهیم و سیگنال‌ ها تضمینی ندارد. تمامی سیگنال ها دارای حدضرر و حداکثر سرمایه و اهرم هستند و شما می‌بایست بر اساس ریسک سرمایه خودتان معاملات را مدیریت کنید و در نقاط حدضرر با ضرر اندکی از معاملات خارج شوید.
۳. سیگنال‌ های داده شده را قبل از اقدام به معامله کامل بررسی کنید، مسئولیت خرید و فروش برعهده شماست.
۴. با توجه به ویدئو مدیریت سرمایه، روی تمامی سیگنال ها مدیریت سرمایه داشته باشید.

نتایج برخی از سیگنال های کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان

سوالات متداول کاربران در مورد کانال سیگنال ارز دیجیتال

آیا عضویت در سیگنال ارز دیجیتال رایگان است؟

بله، عضویت در سیگنال ارز دیجیتال رایگان است. شما می توانید به راحتی با عضویت در کانال تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال، اخبار، تحلیل ها و نشانه های خرید و فروش را دریافت کنید.

آیا سیگنال ارز دیجیتال تضمین می کند که تحلیل هایش دقیق هستند؟

سیگنال ارز دیجیتال با استفاده از تحلیل های تکنیکال و بنیادی دقیق و به روز خود، سعی در ارائه بهترین تحلیل ها برای ارزهای دیجیتال دارد. با این حال، هیچ تضمینی برای دقت تحلیل ها و نشانه های خرید و فروش ارائه نمی شود. بنابراین، شما باید همواره با توجه به شرایط بازار، تحلیل ها را بررسی و تصمیم گیری های خرید و فروش خود را انجام دهید و همواره مدیریت سرمایه و ریسک خودتان را رعایت کنید.

آیا سیگنال ارز دیجیتال به عنوان مشاوره سرمایه گذاری عمل می کند؟

سیگنال ارز دیجیتال فقط به عنوان یک کانال اطلاع رسانی در زمینه ارزهای دیجیتال عمل می کند و هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری ارائه نمی دهد. شما باید همواره با توجه به شرایط بازار و تحلیل های خود، تصمیم گیری های خرید و فروش خود را انجام دهید.

آیا این کانال تلگرامی صرفا برای کاربران ایرانی است؟

خیر، این کانال برای تمامی کاربران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان قابل دسترسی است.

83 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام استاد من ثبت نام کردم تقریبا سوادم دیپلوم است انگلیسی ضعیف است با سیستم کار بلد نیستم با گوشی کار میکنم ، گفته بودی ۲ میلیون بزار میشه ۵۰۰ میلیون ، میخام کار کنم ولی بلد نیستم راهنمایی لطفا

 • فقط منم که حس میکنم فعالیت کانال عمومی سیگنال کم شده یا واقعا همینطوره؟ آقا مارو از سیگنال ها دور نندازین

  • سلام فعالیت اصلی ما در کانال vip سیگنال ارز دیجیتال هستش. توی روزهای آینده تیم تحلیل جدیدی رو برای کانال رایگان مستقر میکنیم که در خدمتتون باشیم.

 • سلام. الان برنامه برای ترید چیه؟ باید با کدوم صرافی کار کنیم؟ همشون که ایرانیا رو انداختن بیرون

  • سلام در حال حاضر صرافی بینگ ایکس همچنان داره کار میکنه و مشکلی با ایرانی ها نداره و فقط به تازگی احراز هویت با مدارک ایرانی رو اجازه نمیده و اینکه با ایپی ایران نباید وارد بشید.

 • سلام کانال هلاکویی یک کانال دزدی و کلاهبرداری هست چراکه با معرفی ربات دزد مثل بیت کور باعث از بین رفتن سرمایه میشه

 • محدودیت تعداد اعضایی که برای کانال وی ای پی سیگنال لحاظ میکنید برای چیه؟

 • کانال سیگنالتون عالیه چه vip باشه چه عادی ما طرفدارتونیم😊

 • کانال سیگنال vip عالی است. چند مدت است کانال رایگان سیگنال ارز دیجیتال متوقف و کم کار شده

 • کانال سیگنال عالیه قیمت بیت کوین هم رفته بالا بهترین زمان عضو کانالتون شدم😍😍

 • این کانال عالیه برای من که سرکار میرم و وقت تحلیل ندارم خیلی خوبه. درآمدم از این وسوسه میکنه منو از سرکار بیام بیرون حتی😁

  • خوشحالیم که از نتیجه سیگنالهای کانال ما راضی بودین و استفاده میکنین. ولی برای تغییر شغل باید خودتون یاد بگیرین و وارد ترید بشین و استفاده از سیگنال برای سود جانبی در کنار شغل اصلیتون خوبه

 • من درحال حاضر با صرافی ایرانی کار میکنم. این کانال سیگنال ارزهایی که پیشنهاد میدین توی اونا هم هست؟

 • آقا این کانال داستانش چیه همه تعریف میکنن ازش؟؟ یکمی عجیبه این همه تعریف از کانال سیگنال؟ بعد عادی چیه vip چیه؟

 • این کانال سیگنال vip که زدین خیلی عالیه قشنگ ایده و کاری که داخلش میشه ۱۰۰ از ۱۰۰

 • کانال سیگنال عالیه. اونجاهایی که برای جبران ضررا میاین و سیگنال بیشتر میگین عالیه اصن

  • سلام به هرحال معامله در بازار با ضرر هم همراهه. وقتایی که استاپ بخوریم برای جبرانش سعی میکنیم سریعتر اقدام کنیم.

 • سلام وقت بخیر خسته نباشید،
  استاد جسارتا من هر چی پیام میدم جواب نمیدین، اگه میشه لطف کنید و منو هم وارد کانال وی ای پی تون کنید ممنون میشم.

  • سلام لطفا مطمئن بشید که به اکانت درستی پیام میدین. شماره ای که توی سایت ثبت کردیم تلگرام داره و همه روزه پاسخگوی شما هستیم.

 • این کانال جدیدتون خیلی خوبه من روزی فقط ۱ ساعت وقت میزارم یکی دوتا از سیگنالاتون رو در لحظه با مدیریت سرمایه ای که آموزش دادین میخرم و خداروشکر سود میکنم. ممنون از شما و تیم قوی کانال سیگنالتون

  • تفاوت اصلی در تعداد سیگنالهاست. کانال سیگنال رایگان هفته ای ۱ تا ۳ سیگنال فقط قرار میگیره ولی در کانال VIP حداقل ۳۰ سیگنال فیوچرز در یکماه قرار میگیره.

 • این کانال سیگنال خصوصی و وی ای پی که جدیدا اضافه کردین خیلی عجیب عالیه. سیگنالاش برگ ریزونن واقعا

 • من از کانال رایگانتون با کانال سیگنال vip آشنا شدم. واقعا عالیه سیگنالایی که میدین👌👌
  خدا خیر بده بهتون

 • کانال سیگنال vip دیگه خیلی خوبه. من توی روز یک زمانی رو خالی کردم که فقط بیام سیگنالایی که میدین رو بررسی کنم.😁😁 اینطوری خیلی بهتر و کاملتر هم میشه یاد گرفت

 • کانال سیگنالتون خیلی خوبه. واقعا یکی از بهترین کانال هایی هستش که من دارم و همیشه ارزهایی که معرفی میکنین رو بررسی میکنم و جالبه که اکثرشون هم به سود میرسن

 • تفاوت کانال معمولی و VIP شما چیه؟ من با همین سیگنالایی که داخل کانال رایگانتون هستش دارم سود میکنم. لازمه عضو کانال وی ای پی بشم؟؟

  • کانال سیگنال رایگان ما در حال حاضر هفته ای یک تا دو سیگنال داخلش قرار میگیره ولی کانال VIP حداقل روزی یک سیگنال نوسانگیری رو میذاریم. در ماه حداقل ۲۵ تا ۳۰ سیگنال قرار داده میشه

 • سیگنالای کانالتون بینظیره. من از سایت با کانال اصلی آشنا شدم و بعدش وارد کانال vip آکادمی شدم. خیلی خوبه مخصوصا برای من که شاغل هستم و نمیتونم همیشه پای چارت باشم

 • ممنون از شما که رایگان علمتون رو در اختیار ما قرار میدین. من کارت سودم رو براتون ارسال کردم😍😍

 • کانالتون خیلی خوبه. اینکه آخر هر هفته و ماه گزارش سود و ضرر رو شفاف و واضح میگین خیلی مفیده👌😍

 • استفاده از کانال سیگنال در کنار دوره دیدن بنظرم خیلی مفیدتر میشه. چون اینطوری میشه فهمید چرا یک ارز در یک نقطه ای سیگنال میشه

  • سلام شما میتونین سیگنال هایی که داخل کانال میذاریم رو با اهرم ۳ بگیرین یا از توکن های لوریج دار صرافی مکسی استفاده کنین

 • توی کانال سیگنال فیوچرز همیشه از اهرم بالا استفاده میکنین. این کار خطرناک نیست؟؟

  • حداکثر اهرم در سیگنال های فیوچرز ۱۰ هست. استفاده از اهرم هرچقدر که باشه اگر مدیریت سرمایه رو رعایت کنید با توجه به روش ترید شما خطری نداره. بدون توجه به مدیریت سرمایه و نداشتن استراتژی معاملاتیه که خطرناکه

 • من عکس چندتا از سودهایی که از سیگنال های کانال شما گرفتم رو براتون فرستادم. خدا به سرمایه‌تون برکت بده

 • همین که کانال سیگنالتون خیلی صادقانه سود و ضررها رو اعلام میکنه خیلی خوبه. خیلی از این کانالای سیگنال میان اون سیگنالایی که ضرر میدن رو حذف میکنن. خب که چی مثلا؟؟

  • سلام بله درسته ترید و سیگنال ها مجموع سودها و ضررهاست. ما تمام سیگنال ها و کارنامه عملکردی رو همیشه بروز و شفاف قرار میدیم.

 • کانال سیگنالتون این چند وقت اخیر غوغا کرد. مگه میشه یک کانال سیگنال ارز دیجیتال بیاد رایگان انقدر سود برسونه به کاربراش؟؟

 • بنظرم شت کوین ها بعضیاشون خیلی خوبن و سود زیادی دارن. کاش توی کانالتون سیگنال برای شت کوین ها هم بزارین

 • ممنون از کانال سیگنال رایگان شما
  من کلی کانال سیگنال خارجی و ایرانی دارم ولی سیگنالای شما نسبت به اونا بیشتر سود دارن

 • کانال سیگنال تون فوق العاده‌سسسسسسسسسس. من خودم تحلیل میکنم آخرم توی معامله ضرر میکنم میام یکی دوتا از سیگنالای شما رو میگیرم تازه سر به سر میشم😂😂

  • سلام خیلی خوبه که سیگنالهای ما خوب بوده براتون. ولی بهتره برای آموزش و تمرین خودتون هم به دور از هیجان وقت بذارین. میتونین از دوره آموزش ویدیویی ارز دیجیتال ما استفاده کنید.

 • سلام خدا قوت این سیگنالایی که میزارید برای کدوم صرافیه؟؟
  تو صرافیه بینگ ایکس هم میشه استفاده کرد؟

 • خیلی ممنون از کانال خوبتون من با خرید از سیگنال های کانال شما چندبار سود کردم و چند بار هم ضرر ولی درکل توی سودم

  • خوشحالیم که از سیگنال های کانال استفاده کردین. معامله گری حاصل نتیجه در بلندمدت هست و شامل سود و ضرر میشه. اون چیزی که در نهایت شما به دست میارید مهمه که سود باشه. موفق باشید

  • سلام این کانال مخصوص سیگنال ارز دیجیتال هستش و سیگنال های فیوچرز و اسپات برای ارزهای دیجیتال در اون قرار داده میشه.

دیدگاهتان را بنویسید