عضویت طلایی مدیر من

[box title=”عضویت طلایی مدیر من” color=”#1e73be”]

عضویت طلایی مدیر من

اشتراک یک ماهه ۲۹,۰۰۰ تومان

اشتراک سه ماهه+۱۰ روز هدیه ۷۷,۰۰۰ تومان

نوع دسترسی: نامحدود به تمامی فایل‌ها
نوع فایل‌ها: صوت، فیلم و PDF

[/box]

همین الان عضو طلایی شوید و هر هفته آموزش های گرانبهایی را دریافت کنید!

در بخش طلایی چه فایل هایی قرار می گیرند؟

آموزش هایی که در بخش طلایی مدیر من قرار می گیرند جدیدترین و بهترین آموزش هایی هستند که در قالب فایل های صوتی، فیلم های کوتاه و پی دی اف های خلاصه برای علاقه مندان و مدیران کسب و کار در وبسایت مدیر من قرار میگیرد.

محتویات بخش اعضای طلایی

فایل های صوتی کوتاه ۳ تا ۵ دقیقه ای به صورت mp3

جدیدترین اخبار و آموزش های به روزی که در جهان استفاده می شود به صورت هفتگی برای اعضای طلایی سایت مدیر من قرار می گیرد. شما می توانید این فایل ها را هر هفته در قالب فایل mp3 دریافت کنید و در خودرو، هنگام ورزش یا در گوشی خود گوش فرا دهید.

فیلم های ویدیویی کوتاه به صورت mp4

احتمالا برای شما هم پیش آمده که یک فیلم آموزشی دو ساعته بسیار عالی داشته اید ولی به دلیل مشغله زیاد نتوانسته اید آن را کامل ببینید. در بخش طلایی مدیر من نکات پرکاربرد را در قالب فیلم های آموزشی که کمتر از ۵ دقیقه هستند برای شما قرار می دهیم. تنها با صرف چند دقیقه در روز می توانید بهترین نکته روز را دریافت کنید.

این فیلم ها نیز به صورت هفتگی در بخش اعضای طلایی بارگذاری می شوند.

مطالب نوشتاری PDF

نکات و ترفندهای بازاریابی و مدیریت در قالب فایل pdf ارائه خواهند شد. این فایل‌ها طوری طراحی شده‌اند که با پرینتر بر کاغذ A4 چاپ شوند و مورد استفاده قرار گیرند. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

فایل های بخش طلایی از کجا تهیه می شوند؟

ارائه جدیدترین و بهترین آموزش ها یکی از اهداف اصلی وبسایت مدیر من است. ما صدها وبسایت خارجی، کتاب و مقاله را مطالعه و در همایش ها و کارگاه های بین المللی شرکت می کنیم و علاوه بر آن مشاور بسیاری از کسب و کارها و استارتاپ های اینترنتی و سنتی هستیم. بسیاری از فایل های بخش طلایی از نتایج و یافته های این آموخته هاست که می توانید با صرف کمترین زمان در کسب و کارتان آن ها را به کار ببرید.

بخش دیگری از مطالب بخش طلایی شامل خلاصه کتاب های پرفروش، ترجمه مقالات خارجی و برگردان آموزش های خارجی به فارسی همراه با بومی سازی است.

آیا اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت الماسی یک ماهه می توانید به تمام فایل هایی که تاکنون در این بخش قرار داده شده است دسترسی پیدا و آن ها را دانلود نمایید. البته عضویت یک ماهه برای ۳۰ روز و عضویت ۳ ماهه برای ۹۰ روز می باشد و پس از آن به صورت خودکار دسترسی شما به این بخش غیرفعال می گردد.

اگر با یک بار عضویت می‌توان تمام فایل‌ها را دانلود کرد چرا باید ماه‌های بعد هم عضو شوم؟

شما هیچ اجباری به عضویت مجدد ندارید. هر هفته فایل های صوتی، ویدیو و PDF جدید به بخش طلایی اضافه می شود. بنابراین برای دریافت مداوم و سر وقت آموزش های جدید می توانید مجددا اشتراک بخش طلایی را بخرید. البته اگر وقفه‌ای بین عضویت شما پیش بیاید هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. شما هر وقت صلاح دیدید می‌توانید مجددا عضو طلایی شوید و فایل‌های اضافه شده را دانلود کنید.

سوالات متداول

[spoiler title=”آیا قبل از عضویت می‌توانم دقیقا ببینم که موضوعات آموزش‌ها چه هستند؟” open=”0″ style=”1″]بله. شما می‌توانید برای دیدن فهرست تمام فایل‌های طلایی، به بخش اعضای طلایی که در بالا و سمت راست صفحه هست کلیک کنید یا هم اکنون روی اینجا کلیک کنید.[/spoiler]

[spoiler title=”آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟” open=”0″ style=”1″]خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شماست.[/spoiler]

[spoiler title=”آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟” open=”0″ style=”1″]بله. فایل‌های صوتی با فرمت MP3 و فایل‌های فیلم با فرمت MP4 یا FLV هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین اغلب سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.[/spoiler]

[spoiler title=”آیا با خرید عضویت طلایی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟” open=”0″ style=”1″]خیر. عضویت طلایی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بخش مربوط به مطالب اعضای طلایی فایل‌های موردنظر را دانلود کنید.[/spoiler]

همین الان می‌خواهم عضو طلایی شوم و تمام فایل‌های آموزشی را دانلود کنم!

[register_form]